خرید هاست ربات با 10 درصد تخفیف کد تخفیف sourcesaaz

افزونه Right Click & Copy برای کروم و فایرفاکس

http://sourcesaaz.com/

نحوه کپی متن از سایت های قفل شده ای که اجازه کپی نمی دهند

گاهی بنا به دلایلی نیاز پیدا می کنید که مطلبی را از سایتی کپی کرده و با دوستان به اشتراک بگذارید یا می خواهید برای تحقیقی مطلبی را کپی نمایید اما موقعه ایی که متن را سلکت کرده و روی کلیک راست کلیک می کنید منویی باز نمی شود که بتوانید از گزینه های copy و paste استفاده کنید لذا در چنین موقعیتی دنبال روش کپی از سایت هایی که اجازه کپی نمیدهند ، خواهید بود.

البته باید به این نکته متذکر شد که ما قصد لغو قانون کپی رایت را نداریم یعنی به عبارتی مخالف با کپی بدون اجازه از سایت ها هستیم منتهی گاهی مجبور به استفاده از نحوه کپی متن از سایت های قفل شده خواهیم شد و آن کپی گرفتن از مطالب سایت برای مقاصد غیر تجاری و … می باشد.

برای حل این مشکل شما می توانید از افزونه Right To Copy استفاده نمایید البته این افزونه برای فایرفاکس موجود نیست منتهی مشابه آن در حال حاضر در دسترس است که می توانید از آنها استفاده کنید مانند Absolute Enable Right Click & Copy.

دانلود صفحه افزونه Right To Copy برای مرورگر گوگل کروم

دانلود صفحه افزونه Absolute Enable Right Click & Copy برای مرورگر فایرفاکس

با توجه به مرورگر خود افزونه را از لینک های بالا دریافت کرده و روی مرورگر نصب کنید.

به عنوان مثال وقتی افزونه Absolute Enable Right Click & Copy را برای مرورگر فایرفاکس نصب می کنید در نوار بالای مرورگر عکس یک اشاره گر ظاهر می شود که می توانید به سایت مورد نظری که کلیک راست را قفل کرده رفته و روی این آیکون کلیک کنید و از منویی که باز می شود گزینه Enable copy را بزنید تا تیک بخورد حالا می توانید متن سلکت شده را کپی کنید.

در مرورگر گوگل کروم نیز یک آیکون مشابه در نوار بالای مرورگر ظاهر می شود که با استفاده از آن می توانید متن را کپی کنید.

اگر بعد از نصب افزونه روی مرورگر ، کار نکرد صفحه را رفرش کنید یا ببندید و دوباره باز کنید.

اگر افزونه ذکر شده در بالا روی مرورگر گوگل کروم کار نکرد بهتر است از افزونه Absolute Enable Right Click & Copy استفاده کنید که قطعا کار خواهد کرد. (ورود به صفحه افزونه راست کلیک و کپی)

امیدوارم از مطلب راضی باشید نظر فرامووش نشود باعث دلگرمی ماست سپاس /:

106

سورس ساز نام برندی است که در شهر تهران برای شروع فعالیت خود در دنیای اینترنت پایه گذاری کرده است . سورس ساز در سال اسفند ۱۳۹۷ فعالیت خودش را آغاز نموده است و هم اکنون ما یک تیم هستیم که با حداکثر توان برای رضایت شما تلاش می کنیم.

دیدگاه کاربران
  • رفیق 13 ژانویه 2020 / 11:17 ق.ظ

    عالی

    • sourcesaaz 13 ژانویه 2020 / 11:22 ق.ظ

      ممنون از نظر خوبتون

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان