خرید هاست ربات با 10 درصد تخفیف کد تخفیف sourcesaaz

تغییر تعداد مطالب درون صفحه

316 - تغییر تعداد مطالب درون صفحه

آموزش تغییر تعداد مطالب درون صفحه بلاگ

برای انجام این مورد کار سختی نیاز نیست انجام دهید . فقط کافیست از منو تنظیمات گزینه خواندن را انتخاب کنید . گزینه ای در این قسمت برای شما به نام بیشترین تعداد نوشته‌ها در هر برگه‌ی وبلاگ نشان داده خواهد شد که به صورت پیشفرض در وردپرس بر روی ۱۰ تنظیم شده است .

number blog post ivahid 1 - تغییر تعداد مطالب درون صفحه

همانگونه که مشاهده میکنید این مقدار بر روی ۱۰ هست و به نظر میرسد مقدار ۱۰ برای سئو سایت نیز مناسب باشد . شما میتوانید این تعداد را در همین قسمت تغییر داده و در نهایت ذخیره تنظیمات را انتخاب کنید . در صورتی که بخواهید مشاوره ما را بدانید پیشنهاد میکنیم که این مقدار را بیشتر نکنید ( کم کردن این مقدار ایرادی ندارد ) ، زیرا هر چه تعداد مطالب بیشتر شود باعث زمان بردن لود سایت شما خواهد شد و سرعت سایتتان را کمی کندتر خواهد کرد . همانگونه که تعداد این مطالب در هر صفحه از بلاگ آی وحید ۶ عدد میباشد .

امیدوارم که از آموزش تغییر تعداد مطالب درون صفحه استفاده کافی برده باشید . خوشحال میشویم نظرات خود را با ما در میان بگذارید .

106

سورس ساز نام برندی است که در شهر تهران برای شروع فعالیت خود در دنیای اینترنت پایه گذاری کرده است . سورس ساز در سال اسفند ۱۳۹۷ فعالیت خودش را آغاز نموده است و هم اکنون ما یک تیم هستیم که با حداکثر توان برای رضایت شما تلاش می کنیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان