شروع گفتگوبا مشــــاوریــــن در تلگـــرام@sourcesaazbot

سوالات متداول

 

  • چرا قیمت محصولات سورس ساز بالاتر از فروشگاه های دیگر است ؟

ما برای کمک به تمامی تجهیزات لازم و نیروی متخصص را فراهم آورده ایم تا بتوانیم واقعاً به آنها کمک کنیم. خرید از سورس ساز تنها دریافت یک محصول نیست ، بلکه گارانتی ، پشتیبانی سریع و ارائه بروزرسانی های رایگان برای همیشه به همراه آن است.

محصولات اورجینال باعث میشود سرعت و امنیت بیشتری داشته باشید  و از تمامی خدمات یک محصول مناسب بهره مند شوید. این ویژگی می تواند موفقیت شما را بیش از پیش تضمین کند. تیم ما شما را یاری خواهند کرد تا واقعا در تجارت الکترونیک پیروز شوید و این باعث سرافرازی تیم ماست.

تمامی محصولات سورس ساز اوجینال بوده و توسط طراحان سورس ساز کد نویسی شده است پس با خیال راحت از ما خرید کنید .

 

  • پشتیبانی محصولات سورس ساز بر چه اساسی ساخته شده است ؟

پشتیبانی سورس ساز شامل تیم قدرتمندی از برنامه نویس ، طراح و … می باشد که بطور تمام وقت کارشناسان ما پاسخگوی تیکت های کاربران می باشند. ما سعی می کنیم در پشتیبانی محصولات هیچگاه شما را تنها نگذاریم و در این مسیر با شما همراه باشیم.

برای ارسال تیکت می توانید در منوی ناحیه کاربری ، پشتیبانی را انتخاب کنید. یا در صورت سوال در مورد محصول از ویجت سمت راست اقدام کنید.

 

  • دیگر خدمات متمایز سورس ساز چه چیزی است ؟

خدمات سورس ساز بسیار متنوع و گسترده است و امکان ارائه آن به تمام کاربران وجود دارد ، خدماتی از قبیل :

کد نویسی اختصاصی ربات های تلگرامی

کد نویسی و طراحی وب سایت

سئو و بهینه سازی وبسایت

افزایش سرعت سایت

کد نوسی امکانات جدید برای کابران اختصاصی

 

  • فعالیت وبسایت سورس ساز در چه زمینه ای است ؟

سورس ساز  یکی از ارائه دهندگان بزرگ خدمات ربات های تلگرامی است که فعالیت اصلی آن در زمینه ارائه طراحی سایت ، طراحی ربات های تلگرامی ، آموزش های کاربردی می باشد.

 

  • آیا سورس ساز سرویس هاستینگ دارد ؟

در حال حاضر سرویس هاست فقط در صورت نیاز برای کاربران ارائه میشود ولی کلیه خدمات از طریق سورس ساز امکان پذیر است و به زودی سایت هاستینگ راه اندازی خواهد شد .