قوانین و مقررات

شرایط و ضوابط خرید محصولات سایت سورس ساز

ضمن تشکر از شما کاربر محترم جهت انتخاب سورس ساز

برای خرید محصولات موردنظر خود، توجه شما را به مجموعه قوانین خریداران جلب می نماییم

 

۱- مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی سوالات پیش از خرید را حتما در دیدگاه های همان محصول یا از طریق پشتیبانی سایت مطرح کنید .

۲- مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی پیش از خرید حتما به کیفیت محصول، نظر سایر خریداران، دیدگاه های ارسالی کاربران، امتیاز کاربران ، توضیحات محصول و … دقت فرمایید .

۳- مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی امکان بازگشت وجه محصولات خریداری شده یا شارژ های انجام شده در کیف پول به هیچ وجه وجود ندارد. پیش از اجرای هرگونه عملیات مالی تصمیم بگیرید .

۴- مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی محصولات قبل از اینکه روی سایت قرار بگیریند توسط کارشناسان سورس ساز قابل تست و بررسی قرار میگیرند پس بعد از خرید محصولات هیچ عذر و بهانه ای قابل قبول نیست .

۵- مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی کارشناسان سورس ساز هیچ وظیفه ای در قبال نصب محصول برای شما ندارند پس هزینه ای که پرداخت میکنید فقط برای محصول هست .

۶- مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی فروش و پخش محصولات، در سایر مارکت ها و سایت ها ممنوع است و در صورتی که ثابت شود محصول خریداری شده، توسط شما در سایر سایت ها و شبکه های اجتماعی به فروش رفته یا به صورت رایگان در اختیار سایر کاربران قرار داده شده است علاوه بر مسدود سازی حساب کاربری شما ، پیگرد قانونی علیه شما صورت خواهد گرفت .

۷- مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی سورس ساز هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی نهایت تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد خواهیم کرد .

۸- مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت سورس ساز ، خریدار مواد توافقنامه و ضوابط سورس ساز را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد .

۹- مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی هرگونه استفاده ناصحیح از محصولات ، سورس ربات ها ، پکیج ها و … به عهده خریدار می باشد و سورس ساز هیچگونه مسئولیتی در این قبال ندارد .

۱۰- مرجع تخصصی و رایگان ویبولتین در ایران | ویکی وی بی تغییرات توافقنامه: توافقنامه استفاده از خدمات سورس ساز تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه سورس ساز و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، سورس ساز حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت سورس ساز در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا سورس ساز مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و خریدار می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت سورس ساز کنترل نماید.

شماره تماس شرکت