شروع گفتگوبا مشــــاوریــــن در تلگـــرام@sourcesaazbot

قوانین و مقررات

ضمن تشکر از شما کاربر محترم جهت انتخاب سورس ساز

اگر قصد خرید دارید بایستی به قوانین و مقررات سورس ساز پایبند باشید

 این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد

 

⚠ قوانین خرید :

۱- سوالات پیش از خرید را حتما در دیدگاه های همان محصول یا از طریق پشتیبانی سایت مطرح کنید .

۲-  پیش از خرید حتما به کیفیت محصول، نظر سایر خریداران، دیدگاه های ارسالی کاربران، امتیاز کاربران ، توضیحات محصول و … دقت فرمایید .

۳-  امکان بازگشت وجه محصولات خریداری شده یا شارژ های انجام شده در کیف پول به هیچ وجه وجود ندارد. پیش از اجرای هرگونه عملیات مالی تصمیم بگیرید .

۴-  محصولات قبل از اینکه روی سایت قرار بگیریند توسط کارشناسان سورس ساز قابل تست و بررسی قرار میگیرند پس بعد از خرید محصولات هیچ عذر و بهانه ای قابل قبول نیست .

۵-  کارشناسان سورس ساز هیچ وظیفه ای در قبال نصب محصول برای شما ندارند پس هزینه ای که پرداخت میکنید فقط برای محصول هست .

۶-  فروش و پخش محصولات، در سایر مارکت ها و سایت ها ممنوع است و در صورتی که ثابت شود محصول خریداری شده، توسط شما در سایر سایت ها و شبکه های اجتماعی به فروش رفته یا به صورت رایگان در اختیار سایر کاربران قرار داده شده است علاوه بر مسدود سازی حساب کاربری شما ، پیگرد قانونی علیه شما صورت خواهد گرفت .

۷-  سورس ساز هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی نهایت تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد خواهیم کرد .

۸-  با پرداخت مبلغ فاکتور و یا عضویت در سایت سورس ساز ، خریدار مواد توافقنامه و ضوابط سورس ساز را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از خریدار وجود ندارد .

۹-  هرگونه استفاده ناصحیح از محصولات ، سورس ربات ها ، پکیج ها و … به عهده خریدار می باشد و سورس ساز هیچگونه مسئولیتی در این قبال ندارد .

۱۰- درخواست های پشتیبانی برای محصول خریداری شده صرفا می باید توسط سیستم تیکت سورس ساز به ثبت برسد.

۱۰- محصول معیوب و همچنین محصولی که دارای مشکل باشد پس از تایید کارشناسان سورس ساز ،  از سایت حذف خواهد شد.

تبصره ۱-۱: بازگشت وجه به حساب کاربران (کاربرانی که صرفا نسخه معیوب را خریداری کرده و نسخه سالم برای محصول در اختیار ایشان قرار نگرفته است) فقط به صورت شارژ کیف پول انجام شده و کاربر می تواند محصول دیگری را از سورس ساز خریداری کند.

۱۱- لطفا قبل از خرید در سایت ثبت نام کنید تا هم امکان ارسال تیکت را داشته باشید و هم اعتبار محصول به حساب شما واریز شود در غیر اینصورت برای عضویت مجدد و افزودن محصول به حساب کاربری ، مبلغ ۵/۰۰۰ تومان برای استفاده از آپدیت های بعدی و پشتیبانی از طریق تیکت سایت ، باید پرداخت شود.

۱۲- سورس ساز در قبال حفاظت کامل از اطلاعات شخصی خریدار مسئول بوده و فقط در صورت دریافت حکم قضائی اطلاعات شخص مورد تقاضا را بنا بر ضرورت قانونی در اختیار مقام قضائی قرار خواهد داد.

۱۳- خدمات سورس ساز به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز خریدار بودن، بی عیب بودن، امنیت و … ارائه نمی شود. همه ضمانتهای کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای سورس سازکه توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار بوده و سورس ساز هیچگونه خسارتی بابت عملکرد محصولات ارائه شده به هر نحو نمی پردازد.

۱۴- هرگونه تبلیغ محصول دیگر و بحث در مورد مارکت های دیگر و توهین به افراد دیگر در دیدگاه و تیکت پشتیبانی بلافاصله و بدون اخطار قبلی موجب مسدود شدن اکانت کاربری خواهد شد و موجودی حساب کاربر خاطی نیز بلوکه شده و حق هرگونه شکایت توسط کاربر سلب می شود.

۱۵-  قوانین همکاری در فروش : نرخ کمیسیون بازاریابی ۱۵ درصد می باشد و حداقل درخواست وجه تسویه حساب ۱۰۰٫۰۰۰ هزارتومان می باشد و همکارانی که در ماه بیش از ۲۰۰ هزارتومان پورسانت داشته باشند درصد بالاتری دریافت خواهند کرد.

۱۶- محصولات خریداری شده را ۵ آپدیت رایگان میتوانید دانلود کنید . ( توجه کنید : شما فقط قادر به ۵ بار دانلود هستید فقط یکبار روی هر لینک بزنید که بتوانید ۵ بار آپدیت را دریافت کنید ) در غیر اینصورت اگر نیاز به آپدیت داشته باشید باید هزینه آپدیت را پرداخت کنید که ۲۰ درصد مبلغ سورس خریداری شده میباشد .

۱۷- فروشنده مسئول آموزش و نحوه کار با محصول خریداری شده نمی باشد.

۱۸- کاربران وظیفه محرمانه بودن کلمه عبور و اطلاعات حساب خود را دارد ، مسئولیت تمامی عملیاتی که بوسیله حساب کاربری انجام گیرد به عهده خود مشترک است.

 

⚠ قوانین فروش محصول :

۱- سورس های شما پس از تایید کارشناسان سورس ساز بر روی سایت قرار خواهند گرفت و به هیچ عنوان حذف نخواهند شد .

۲- قیمت سورس توسط کارشناسان سورس ساز تعین خواهد شد .

۳- در صورتی که فروشنده‌ فقط محصولات خود را در سورس ساز عرضه کند به ازای هر فروش محصول ۸۰٪ مبلغ فروش به وی تعلق می‌گیرد و ۲۰٪ باقیمانده به عنوان سهم مشارکت به سورس ساز تعلق می‌گیرد. در صورتی که فروشنده علاوه بر سایت سورس ساز یا سایت شخصی خود، محصول یا محصولاتی را در سایر مارکت ها یا سایت ها نیز عرضه کند، حتی اگر آن محصول در سورس ساز توسط ایشان عرضه نشده باشد، ۳۰% از سهم مشارکت فروش کلیه محصولات وی کسر و سهم فروشنده از هر فروش ۵۰% خواهد بود.

۴- محصولاتی که توسط طراح در سایت سورس ساز قرار میگیرد باید تمامی آپدیت ها در نظر گرفته شود .

۵- حداقل مبلغ تسویه حساب با فروشندگان ۱۰۰٫۰۰۰ تومان میباشد .

۶- تسویه حساب با فروشندگان هفته ای ۱ مرتبه در روز سه شنبه انجام می شود.

۵- در صورتیکه محصول ارسالی شما از سایت های دیگر برداشته شده باشد و یا نسخه Null شده محصول از راه غیرمجاز تهیه شده باشد و پس از بررسی های کارشناسان این مورد مشخص شود، بلافاصله محصول ارسالی شما حذف و در صورتیکه محصول مربوطه فروشی داشته باشد وجه آن از حساب کاربری فروشنده کسر خواهد شد و فروشنده موظف است سهم مشارکت سورس ساز را نیز نقدا پرداخت کرده یا در صورت داشتن موجودی در حساب کاربری، معادل سهم مشارکت از حساب کاربری ایشان برداشت می گردد.

تبصره ۱-۱: مسئولیت فروش غیر مجاز محصولات ایرانی، کپی کردن از روی سایر محصولات ایرانی و پاسخگویی در برابر کلیه مجامع قانونی و حقوقی برعهده فروشنده محصول است و سورس ساز هیچ مسئولیتی در قبال خطاهای شما نخواهد داشت.

 

⚠ تغییرات توافقنامه :

توافقنامه استفاده از خدمات سورس ساز تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین مجامع ناظر بر خدمات قابل ارائه سورس ساز و از آنجا که این قوانین و توافقات در سطح کشور و بین الملل به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، سورس ساز حق تغییرات آتی در توافقنامه را بر خود محفوظ می داند و نسخه توافقنامه بروز شده را از طریق لینک به صفحه توافقنامه در وب سایت سورس ساز در دسترس عموم قرار خواهد داد. ضمنا سورس ساز مسئولیتی نسبت به اطلاع رسانی نفر به نفر در خصوص تغییرات احتمالی نداشته و خریدار می بایست موارد را عندالزوم با مراجعه به وب سایت سورس ساز کنترل نماید.