درباره ما

https://sourcesaaz.ir/wp-content/uploads/2019/04/logopicc5.jpg

درباره سورس ساز

 

سورس ساز حاصل یک تفکر تحول گرا و مشتری محور است. این گروه از سال فروردین ۹۸ شروع به فعالیت کرد و از همان روز اول با قدرتی مثال زدنی وارد عرصه ارائه آموزش ها و محصولات دیجیتالی شد و همیشه تلاش خواهد کرد که یکه تاز این عرصه باشد.

ما همیشه تلاش خواهیم کرد که همیشه در کنار مشتری باشیم و در تمام مراحل کار یار و همراه او باشیم حالا چه شما از سورس ساز خرید کنید یا از آموزش های رایگان ما استفاده کنید ما وظیفه ی خود میدانیم که به شما خدمت کنیم. ما شما را شگفت زده خواهیم کرد.

محصولات آموزشی و پکیج های سورس ساز ، همگی به صورت اختصاصی ارائه می شوند . همچنین آپدیت های دوره ها به صورت رایگان می باشند و نیاز به خرید مجدد محصول ندارید.

سورس ساز از یک تیم قوی و منسجم تشکیل و هدف خود را آموزش هرچه بهتر و رضایت کاربران قرار داده است.همچنین محصولات سورس ساز از کمیاب ترین دوره ها و پکیج های آموزشی می باشند و قیمت دوره ها نیز نسبت به وبسایت های آموزشی دیگر بسیار پایین تر می باشد.

توجه: قبل از خرید محصول، ابتدا در سایت سورس ساز ثبت نام کنید تا از آپدیت های و بروزرسانی های بعدی محصول به صورت رایگان بهره مند شوید.

شماره تماس شرکت