شروع گفتگوبا مشــــاوریــــن در تلگـــرام@sourcesaazbot

طراحی سایت

سلام خدمت شما دوستان و کاربران عزیز سورس ساز

چرا به سایت نیاز داریم

با توجه به گسترش اینترنت و دست‌یابی تعداد بیشتری از مردم کشورمان به این تکنولوژی، تحول دیجیتالی در ایران چند سالی است که آغاز شده و بسیاری از کسب و کارهای سنتی که تا پیش از این با مشتریان خود به طور مستقیم مراوده داشتند، حالا فروشگاه‌های خود را به فضای مجازی منتقل کرده‌اند و ویترین‌های شیشه‌ای آنها، جای خود را به صفحات شیشه‌ای نمایشگرهای کاربران داده‌اند. اگر تا دیروز این جذابیت ظاهری این ویترین‌ها بود که در نگاه اول، مشتریان را به سمت خود جذب می‌کرد، حالا این صفحات اول سایت ها و فروشگاه‌های اینترنتی هستند که کاربران را به سمت کسب و کار شما می‌کشاند. از این روست که هنر طراحی سایت اهمیت فوق‌العاده‌ای پیدا کرده و مدیران و صاحبان صفحات اینترنتی درک کرده‌اند که طراحی اصولی وب سایت آنها تا چه اندازه‌ای می‌تواند در رشد فعالیت‌ اینترنتی‌شان نقش موثری ایفا کند.

 

مهمترین مرحله ، انتخاب تیم مناسب طراحی سایت

اما این تنها شروع ماجراست و زمانی که تصمیم می‌گیرید طراحی سایت خود را به یک گروه بسپارید، تازه آن موقع است که متوجه خواهید شد چه انتخاب دشواری پیش رویتان است. صدها نام مختلف در این حوزه وجود دارد که همگی ادعا می‌کنند از بهترین طراحان کشور در تیم خود بهره می‌برند و بالاترین کیفیت را به شما ارائه خواهند داد. اما زمانی که سه فیلتر رضایت مشتریان، به‌کارگیری استانداردهای روز جهان و سابقه‌ی درخشان را بر روی گزینه‌های خود اعمال کنید، اینجاست که تنها نام‌های درخشانی همچون تیم طراحی سورس ساز در صحنه باقی می‌مانند.

 

سفارش طراحی سایت آسان است ، اما انتخاب تیم طراحی سایت خوب کمی سخت است

 

گروه سورس ساز در عرصه‌ی طراحی سایت و خدمات گرافیکی ایران محسوب می‌شود و در سال ۱۳۹۸ فعالیت رسمی آنها کلید خورده است، تا به امروز موفق شده‌اند در بالاترین سطح به ارائه‌ی خدمات تخصصی ادامه دهند. جالب است بدانید صرف نظر از مسائل حرفه‌ای، سورس ساز هدف اصلی خود را بر روی ارتقای سطح طراحی وب سایت در ایران متمرکز کرده است و طی سالیان اخیر موفق شده است این کار را با افزایش سطح استانداردهای طراحان خود و رساندن آن به بالاترین سطوح بین‌المللی انجام دهد.

 

تعرفه طراحی سایت سورس ساز

آپدیت تاریخ ۹۸/۰۳/۲۸

طراحی سایت فروشگاهی با قالب اختصاصی » شروع قیمت از ۳۰٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون

طراحی سایت شخصی » ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون

طراحی سایت املاک با اسکریپت حرفه ای » ۱۵٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال

طراحی سایت شرکتی با قالب اختصاصی » شروع قیمت از ۳۰٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون

طراحی سایت دکتر با قالب اختصاصی » شروع قیمت از ۳۰٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون

برای استعلام قیمت با پشتیبان سایت در تماس باشید.

 

نمونه کارها »

به زودی